Muratpaşa Motorlu Panjur Sistemleri
Muratpaşa Motorlu Panjur Sistemleri

Muratpaşa Motorlu Panjur Sistemleri

 

Günümüzde birçok alanda kullandığımız otomatik panjurlar, artık her alanda ve tüm istek ve özelliklere göre üretilebilmektedir. Otomatik panjur sistemi özel bir otomasyon programı ile uzaktan kumandalı ve butonlu hareket ettirilebilen bir üründür.

 

Otomatik panjur sistemlerini artık mağaza, işyeri, ev, kapı, pencere, dükkan, depo gibi bir çok alanda kullanılan ve güvenlik amaçlı yapılan bir üründür. Gelişen teknoloji ile beraber artık ev veya işyerlerinde güneş kırıcı ve izolasyon amaçlı kullanılmaktadır. Güneş sensörlü, rüzgar sensörlü, telefon ile uzaktan kumanda sistemlerine entegre edilebilir.

 

Motorlu panjur sistemleri adı gibi tüp motor sistemi ile çalışır. tüp motorun içinde bulunan otomasyon sistemi panjurun ne kadar kalkması gerektiğini veya inmesi gerektiğini kendi otomatik algılayarak ayarlar. Düğmesine bastığınız andan itibaren ayarlanan mesafede durur.

 

muratpaşa motorlu panjur fiyatları,muratpaşa motorlu panjur imalatı,muratpaşa motorlu panjur tamiri,muratpaşa motorlu panjur servisi,muratpaşa motorlu panjur bakımı,muratpaşa motorlu panjur onarımı,muratpaşa motorlu panjur montajı,muratpaşa motorlu panjur sistemleri,muratpaşa panjur sistemleri,muratpaşa panjur çeşitleri,muratpaşa panjur modelleri,

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014